Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki z ulicy Diamentowej w Lublinie szybko nie znikną. Urzędnicy się tłumaczą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2019 r. o 20:36 Powrót do artykułu
ja tam nie stoje w korkach tylko wciskam się na hama, droga ze świdnika na czuby zajmuje mi góra 13 minut, mam szybki samochód, audi a3 w dislu 2,8 turbo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tam od 15lat (boczna Diamentowej) i od zawsze były korki w tej części miasta. Wiadukt na Krochmalnej usprawnił ruch, dopóki kolej nie wznowila prac jeździło sie tam bardzo dobrze, nawet jak rozpoczął sie rok szkolny i akademicki. Wiec nie piszcie glupot że to wina tego ze ludzie nie jezdżą komunikacją miejską. Jezeli zamkneli Janowską, na Diamentowej pod wiaduktem powinni wstrzymać prace i otworzyc po dwa pasy w obie strony i nie byłoby problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie powies....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko umiecie narzekac. Przesiadz sie jeden z drugim w autobus , a nie wozic dupy. Orczyki sie odezwaly..Wiecznie nic im nie pasuje. Jak robisz w domu remont to takze tak narzekacie....
Korzystam z komunikacji miejskiej i mam dość tego skandalu komunikacyjnego na Wrotkowie.
 TO sie powies....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pitucha, gdzie Pan jest ?! Zajmij się Pan tym problemem. Głosowaliśmy na Pana, bo obiecał Pan swoją pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców dzielnicy! I co ? Wybory były, a Pana teraz nie ma ! Czyżby chodziło tylko o głosy ? Wychodzi na to że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pitucha !!! Radny pituch !! Gdzie jest ?? W końcu to z tej dzielnicy startował !!
Przed rokiem do Rady Miasta startował ze Śródmieścia - ta wyborcy byli za mało świadomi jego upaćkania lubelską aferą gruntową. Nadal mieszka w bloku obok budynku z mieszkaniem pana doktora Piotra Popiela (którego do Rady Miasta wybrano z okręgu Wrotków zawierającego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pitucha, gdzie Pan jest ?! Zajmij się Pan tym problemem. Głosowaliśmy na Pana, bo obiecał Pan swoją pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców dzielnicy!  I co ?  Wybory były, a Pana teraz nie ma ! Czyżby chodziło tylko o głosy ? Wychodzi na to że tak.
Teolog świecki z Wrotkowa tak już ma. Proponuję w przyszłości unikać marnowania swego głosu popieraniem tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...